Andubalance® Nedir?

Andubalance® Nedir?

Hayatınıza bir gülümseme ekleyin!

“Gülümseme, herşeyi yoluna koyan bir yüz kıvrımıdır” – Phyllis Diller

Vücudunuzun su tutmasını etkin bir şekilde azaltın ve her güne bir gülümseme ile başlayın Pek çok farklı nedene dayanan ödem (vücudun su tutması), pek çok kişiyi güçsüz düşürmektedir. ANDUBALANCE®, özellikle vücudun su tutmasına ilişkin semptomların hafifletilmesi veya dindirilmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Andulasyon teknolojisi, lenfatik ve venöz sistemleri stimüle eden mekanik titreşimler oluşturmakta ve bu da dokulardan dışarıya daha büyük miktarlarda sıvı çıkışı anlamına gelmektedir.

Doğal bir şekilde, verdiğiniz kiloları geri alma korkusu olmadan, su kaybı ile vücut ağırlığınızı kontrol altına alın. Yeniden gülümseyin ve yaşamın da size gülümsediğini görün.

Andubalance Nasıl Çalışır? 

Vücudun şekle sokulması ile ilgili problem, genellikle kilo vermeye karar verildiğinde azimli bir çalışmayla istenen kilonun rahatça verilmesi, ancak verilen bu kilonun çabalarınızı kestiğiniz anda, aynı kolaylıkla geri alınmasıdır. ANDUBALANCE®, tam olarak “yoyo” etkisinden kaçınmaya yardımcı olduğundan, söz konusu alanda önemli bir ilerleme sunmaktadır. Bunun nedeni ise, Andulasyonun metabolizmayı hızlandırmasıyla birlikte önemli besin öğelerinin vücut tarafından daha kolay bir şekilde emilebilmesidir. Diğer taraftan atık ürünlerin atılması ile ilgili süreçlere, vücut ağırlığının azalmasını destekleyecek şekilde daha etkin bir hale getirilir. Son olarak, Andulasyon seansları diyeti bıraksanız bile ilave bir yakım işlemini stimüle etmeyi sürdüreceğinden, kaybettiğiniz kiloları geri alma riski yoktur.

Selülitlerinizi azaltın ve daha sıkı bir vücuda sahip olun. Gülümsemeye devam etmek için her türlü nedene sahip olacaksınız. Aynı zamanda “portakal kabuğu görüntüsü” olarak bilinen selülitin nedenleri (bunlarla sınırlı olmamakla birlikte) metabolizma ve fizyolojide meydana gelecek değişiklikleri, sert veya uzun süreli bir diyeti, hormonal ve genetik faktörleri içerebilmektedir. Bir problem olarak ele alındığında selülit, maalesef pek çok tedaviye olumlu bir tepki vermemektedir. Bunun yanında bu alanda yakın zamanda meydana gelen ilerlemelerle birlikte invazif olmayan yöntemlerle yeni tedaviler mümkün hale geldi. Andulasyon teknolojisi bu yeni tedavilerden biri. Gerçekten de, kızılötesi ışığın derine nüfuzu ile Andulasyonun mekanik titreşimleri birleştirildiğinde cilt, sağlığını geri kazanır ve kolajen üretiminin uyarılması ile birlikte daha sıkı ve yumuşak bir yapıya kavuşur, ciltteki çizgiler ve kırışıklıklar da azalır.