Andubalance® ’ın Temel Özellikleri

Andubalance® ’ın Temel Özellikleri

Kaliteye Olan Bağlılığımız

On yıldan uzun bir süre önce tanıtımını yaptığımız profesyonel sistemimiz olan ANDUMEDIC’ten beri teknolojimizi geliştirme bağlamında muazzam adımlar attık ve hızlı bir şekilde büyüyen ürün yelpazemize yeni özellikler ve bileşenler ekledik. En yüksek kaliteyi sunma garantimiz, geçen yıllar boyunca bizim için hep en önemli unsur oldu. Bunun kanıtı ürünlerimizi büyük bir mutlulukla kullanan müşterilerimizin ve profesyonel ortaklarımızın uzun listesidir.

Mümkün Olan En Yüksek Kalite Standartları

ANDUBALANCE®, son derece sert olan Alman güvenlik, güvenilirlik ve kalite normlarıyla uyumluluk gösteren sertifikalı, yüksek tekniğe sahip bir zindelik ürünüdür. ANDUBALANCE®, 2A Sınıfı ürünü olarak test edilmiş ve Alman Medikal Ürünler Kanunuyla tam bir uyumluluk içinde olduğu kanıtlanmıştır. ANDUBALANCE®, aynı zamanda IR ticaret markası no: 0954220 altında kayıtlıdır, patenti alınmıştır ve tam iki yıllık bir üretici garantisine sahiptir.

Almanya’Da El Yapımı İle Üretilmiştir

Ürününüzün kalitesini kontrol etmenin en iyi yolu, onu sizin yapmanızdır. Bu tam da bizim hhp’de yaptığımız şeydir. Tek tek her ANDUBALANCE® ürünü, piyasadaki en iyi motorla, yüksek kaliteli suni deriyle ve en gelişmiş kablolama teknikleriyle birlikte el yapımıdır. ANDUBALANCE®, yalnızca sertifika sahibi olan METEK GmbH tarafından Leinefelde-Worbis, Almanya’da, tüm üretim sürecinin en sıkı kalite testlerine tabi olduğu tesislerde üretilmektedir. Bu da bize sürekli olarak mümkün olan en yüksek kalite garantisini sunmamızı sağlamaktadır.

andubalance

1- Andulatörler – Andubalance® ’ın İtici Motorları

ANDUBALANCE® , sofistike bir makinedir. İçinde her biri, her beş saniyede bir değişen farklı amplitüd ve frekanslarla programlanmış dokuz adet “andulatör” bulunmaktadır. Frekans ve amplitüdlerin belirli bir örüntüyü takip etmek yerine tamamen rastgele olacak şekilde ayarlanmaları sayesinde vücutta cihaza karşı bir alışkanlık meydana gelmez ve dolayısıyla Andulasyon seanslarının etkinliği uzun süreli kullanımlarda da korunmuş olur.

2- Termodinamik Isı Elemanları

Ana minder, hem bacakları hem de sırtı ısıtıp rahatlatmak için kullanılan iki adet ısı elemanı içerir. Isı etkisi titreşimlerin daha derine nüfuz edebilmesini garanti ederek uygulandığı bölgeye yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir ısı yayar.

3- Ana Eleman Olan Minder

ANDUBALANCE® minderi kolaylıkla katlanılabilir ve taşınabilir. ANDUBALANCE® ’ı herhangi bir yatağa veya düz bir yüzeye yerleştirerek kullanabilirsiniz.

4- Kızılötesi Boyun Yastığı

Baş minderi, Andulasyon seansları boyunca boyunun optimal pozisyonunu korumasını sağlar ve kızılötesi bir ışık donanımına sahiptir.

5- Andulasyon Kemeri

Andulatörüyle birlikte Andulasyon kemeri, karın ve gövde bölgelerine gönderilen itkilerin yoğunlaştırılmalarını sağlar. Bu da, ilgili bölgelerde birikmiş sudan kurtularak kilolarını kontrol etmek isteyenler için önemli bir ek özelliktir.

6- Özel Profesyonel Sistem Bazası

Özel olarak yerleştirilmiş ana gövdenin altı adet dekoratif paslanmaz görünümlü ayağı, ANDUBALANCE® kurulumunu kolaylaştırırken sistem için optimal bir stabiliteyi de garanti etmektedir.

7- Manuel Kontrol

El kontrol birimi, kişisel ihtiyaçlarınıza ve hhp sağlık koçunuzun tavsiyelerine uygun olan, arzulanan program için terapinin süresini belirleyebilmenizi sağlayarak kişisel ayarlamalar yapmanıza izin verir. Andulatörlerin ve ısı elemanlarının yoğunluk seviyeleri önceden ayarlı olmasına rağmen, her program içinde yoğunluk bazında yeniden ayarlama yapmak mümkündür.

ANDUBALANCE® , toplamda on adet özel tasarlanmış zindelik programına sahiptir.

Andubalance® ’ın En Popüler İki Programı:

Program 8: Metabolizmanın aktivasyonu Vücut sıvılarını aktive eder. Metabolizmanın aktive olması ile vücutta önemli pozitif değişimler olur. Bacaklardaki ödem azalır, sindirim sorunları ortadan kalkar ve kilo verilmesi sağlanır.

Program 9: Bölgesel şekil ve karın bölgesi için Andulasyon kemeri Bu işlem için öncelikle Andulasyon kemerinin sıkıca bağlanması önemlidir. Sindirim zorluğu çekenlerde bağırsak aktivitesi artırılır. İç organlarda azalmış olan kan dolaşımı hızlanır ve mide kasları uyarılır. Zayıflamaya ciddi oranda yardımcı olur.