Mora Renk Terapileri

Mora Renk Terapileri Nedir?

Renklerin vücudun enerji sistemi üzerindeki etkileri tamamlayıcı tıp kültüründe uzun zamandır bilinmektedir. Ancak MORA Renk Terapileri ile gelinen nokta tahmin edilenin çok ötesindedir. Yeni nesil renk tedavileriyle biorezonansta şimdiye kadar alınan yoldan kat kat daha fazla yol kat edilmiş durumdadır.

Teknolojinin Gelişimi

Renklerin biorezonansla birlikte kullanımındaki yeni ve devrimsel nitelikteki düşünce ilk kez 2006 yılında Avustralya'dan Dr. Gruba tarafından önerilmiş ve kendi klinik çalışmalarının ışığında tüm dünya doktorlarıyla buluşturulmuştur. Bu teknolojinin ayırıcı özelliği, bu işlem sırasında sinyalin çok yüksek amplifikasyonda güçlendirilmesidir.

Mora Renk Terapilerinin Belirgin 2 Özelliği Vardır

A) MORA Renk Terapisi uygulamalarında renklerin kendisi kullanılmaz. Bunun yerine rengin frekans bilgisi 10 Hz-200 kHz arasındaki frekanslara "çevrilir". Yani renkler de bilgisayara kayıtlı homeopatik frekanslar gibi kullanılmaktadır. Burada MORA teknolojisi devreye girmektedir.

B) MORA Renk Terapisi uygulamalarındaki ikinci farklılık ise renk frekansları vücuda verilirken bir yandan da klasik biorezonans işleminin yapılıyor olmasıdır. Vücuda renk frekansları verildiği sırada vücutta oluşan enerjetik değişiklik üzerinden biorezonans-filtreleme uygulanır. MORA Renk Terapisi renk frekanslarının vücuda çok yüksek amplifikasyonlarda verilmesi ile birlikte vücut frekanslarının filtreleme yapılması yani biorezonansın kombinasyonudur.

Renk uygulamaları yaparken frekansın bir milyona kadar güçlendirilmesi etkinliği dramatik olarak artırmaktadır. MORA Renk frekansın amplifikasyonunu yani sinyal gücünü özel bir şekilde artırmaktadır.